Tosti dzimšanas dienā
Mēs esam savākušies, lai iedzertu! Tad iedzersim par to,ka esam savākušies!

Uz epastu

Alhohola lietošanai ir negatīva ietekme, bet šodien iedzersim tikai par ietekmi.

Uz epastu

Iedzersim par Tavu zārku, kurš būs gatavots no simtgadīga ozola. ...kuru mēs visi kopā iestādīsim rīt...

Uz epastu

UZMANĪBU: Izglāb draugu, neļauj braukt dzērumā, piedzirdi līdz galam!

Uz epastu

Gāja reiz ēzelis pa tuksnesi. Dienu gāja, divas dienas, nedēļu.. Karsts, saule cepina, dzert gribas.. Pēkšņi ēzelis ieraudzīja divas mucas - vienu ar ūdeni, otru - ar šņabi. Kā jūs domājat, no kuras mucas ēzelis dzēra? Protams - ūdeni. Nu tad nebūsim ēzeļi un iedzersim šņabi!

Uz epastu

Nu, vecīt, lai tev vienmēr stāvētu ... kabatā nesaburzīts simtlatnieks!

Uz epastu

Vakar Juris izdzēra vienu šņabja pudeli, bet Valdis trīs. Šodien abi izskatās absolūti vienādi! Ja nav nekādas atšķirības, kāpēc dzert mazāk!?

Uz epastu

Dzēruma pakāpes: PELNRUŠĶĪTE - atnāk mājās tikai ar vienu kurpi; SNIEGBALTĪTE - pamostas gultā ar septiņiem večiem; SARKANGALVĪTE - pamostas vecmāmiņas gultā; APBURTĀ PRINCESE - 100 gadus neko neatceras; NĀRIŅA - no rīta smird pēc zivs; PELĒKAIS VILKS - no paģiru elpas sabrūk sivēnu mājiņas; MIKĪPELE - ausis piepampušas, rokās balti cimdi, bet frakas nav; KOLUMBS - nezina, kurp doties, aizbrauc - nezina, kur atrodas, bet braucienu apmaksā valsts...Iedzersim par to, lai mēs zinātu mēra sajūtu!

Uz epastu

Daudzi no mums jau ir krituši. Un vēl tikpat arī kritīs. Tāpēc aicinu Jūs pacelt glāzes un atcerēties, ka "Kulminācijas brīdī nevajag atslābt"!

Uz epastu

Ja Jūs braucat ar auto un atskan būkšķis, tad izkāpiet no tā un apskatiet bamperus. Ja salocījies priekšējais — būs izdevumi. Ja salocījies pakaļējais — būs ienākumi. Iedzersim par to, lai ienākumu ir vairāk nekā izdevumu!

Uz epastu

Pievieno savu Tostu!!!1 2 3 Nākamie