Tosti
Necenties apklusināt sievu kā radio – izslēdzot panākumu nebūs. (Tosts vīram)

Uz epastu

Apprecēties nozīmē divkāršot savus ienākumus un arī brīvību, protams, uz vīra rēķina.

Uz epastu

Esi vienmēr laipna optimiste, jo pesimists atbaida cilvēkus, un vīrs taču arī ir cilvēks. (Tosts sievai)

Uz epastu

Bagātnieks makšķerē un noķer zelta zivtiņu. Viņš to paņem rokās un laipni uzrunā: - Nu zivtiņ, ko tu vēlies? - Vispār neko, atbild pārbiedētā zivtiņa. - Nu tad ātri izdomā, ko es varētu vēlēties! Pacelsim glāzes par to, lai trīs vēlēšanās piepildītos katram, kas sēž pie šī galda!

Uz epastu

Daudzi būs dzirdējuši sakāmvārdu: „ Tas, kuram gadījies labs znots vai vedekla, ir ieguvis dēlu vai meitu, kuram slikts znots vai vedekla – ir pazaudējis meitu vai dēlu. Aicinām pacelt glāzes par jaunlaulāto vecākiem un viņu vērtīgo ieguvumu – mīļu meitu un krietnu dēlu!

Uz epastu

Kāds gudrs vīrs reiz bija ielūgts ciemos. Sēdēdams pie bagātīgi klāta galda – gandrīz tāda paša kā šeit – viņš sirsnīgi locīja iekšā visu pēc kārtas. "Godājamais, vai jums mans cienasts ir pa prātam?" - "Grūti pateikt", atbildēja viesis – "derētu atnākt vēlreiz un atkārtot, tad varbūt rastos kāda skaidrība". Iedzersim par saimniecēm, šī bagātīgā kāzu galda klājējām un gardā mielasta gatavotājām!

Uz epastu

Reiz biju brālēna kāzās. Jaunlaulātie kāzu naktī izlasīja pasaku par Sprīdīti, un pēc laika viņiem piedzima veselīgs puisēns. Dancoju sava bērnības drauga kāzās, jaunlaulātie savā kāzu naktī izlasīja pasaku par Īkstīti, un pēc laika viņiem piedzima jauka meitene. Atceros māsīcas kāzas: tur jaunlaulātie pirms aizmigšanas lasīja pasaku „Trīs tēva dēli”. Un ko jūs domājat? Tagad viņiem aug 3 puikas un meitiņa. Pacelsim glāzes par to, lai jaunlaulātie šonakt lasītu pasaku „Sniegbaltīte un 7 rūķīši” !

Uz epastu

Stāsta, ka mīlestība, ar kuru Dievs apvelta cilvēkus, meklē tos, tāpat kā cilvēks meklē mīlestību. Pacelsim glāzes par Alda un Lidijas panākumiem šajā jomā, par viņu mīlestību!

Uz epastu

Vīrs ārstam žēlojas par seksuālu vainu.
- Ko jūs tobrīd jutāt? – ārsts vaicā.
- Pirmoreiz man bija karsti, bet otro – auksti.
Ārsts nobrīnās un nolemj aprunāties ar pacienta sievu.
- Kas tur ko brīnīties, skaidro sieva. Pirmoreiz mēs mīlējāmies augustā, otro – janvārī.
Iedzersim par to, lai Zandai un Valdim visu gadu būtu gan karti gan auksti!

Uz epastu

Mēdz teikt, ka ģimenes galva ir vīrs, bet sieva - galvai nepieciešamais kakls. Iedzersim par to, lai jaunā ģimene nekad nezinātu, kādas ir galvas un kakla sāpes!

Uz epastu

Pievieno savu Tostu!!!1 2 3 4 5 6 Nākamie