Tosti
Skaists solījums ir kāzas Saules griežos,
Kad dzīvē viss uz gaismu ies,
Un jūsu mūžs, visapkārt mīlu viešot,
Ar daba svētību un laimi pildīsies.

Uz epastu

Biežāk saki sievai komplimentus, jo par tiem nauda nav jāmaksā.

Uz epastu

Aizdedzināsim sveces par mīlestību, kas palīdzēs visās baltajās dienās un nebaltajās dienās. Par to lai šodien sāktais dzīves ceļš būtu vienmēr skaists un balts.

Uz epastu

Lai dzidra kā jūra un skaidra kā zvaigžņu mirdzums ir jūsu mīlestība, lai tā ir kā neizsīkstošs avots, no kura vienmēr var smelt veldzi un lai šodien sāktās kopīgās dzīves pavediens ir stiprs un nesaraujams.

Uz epastu

Dzīve ir steigas un nevaļas pilna, bet atrodiet laiku pateikt viens otram labu vārdu, veltīt mīļu smaidu, un tad jūsu vecāki, radi, draugi gūs prieku no jūsu laimes.

Uz epastu

Mīlestība – šajā vārdā apvienots viss lielais un stiprais - spēks un dvēsele, maigums un dedzīgums. Es novēlu jums kopīgajā dzīves ceļā mīlestību un saticību.

Uz epastu

Lai Jūs viens otrā mīlētu ne tikai jaunības skaistumu, bet arī matu sirmumu un mūža nogalē varētu teikt: „ Es būšu ar mieru sākt dzīvi no jauna, lai atkal satiktu Tevi.”

Uz epastu

Vīrs atgriežas no ilgstoša komandējuma. Novelk mēteli, ieslēdz televizoru un iekārtojas uz dīvāna. Sieva saka :
- Mīļais, vismaz noskūpsti mani!
- Dārgā, vai tiešām pēc desmit laulībā pavadītiem gadiem vēl vajadzīgas tādas orģijas?
Pacelsim glāzes par to, lai laulības orģijas nebūtu atkarīgas no kopdzīves ilguma!

Uz epastu

Ja sievietei ir desmit bērnu un puse no tiem ir līdzīgi tēvam, tad tēvam piešķir medaļu "Par līdzdalību". Ja sievietei ir desmit bērnu, kuri nav līdzīgi tēvam, tad tēvam piešķir medaļu "Par neitralitāti". Ja sievietei ir desmit bērnu, kuri ir līdzīgi tēvam, tad tēvam piešķir medaļu "Par izcilu darbu".
Pacelsim glāzes un vēlēsim līgavainim izcilu darbu!

Uz epastu

Kāds laulātais pāris mierā un saticībā nodzīvojis līdz briljanta kāzām. Abiem pajautāja, kāds ir laimīgas dzīves noslēpums.
- Viss noslēpums ir vienvietīgā gulta, kurā guļam šos 60 gadus. Pacelsim glāzes par jaunā pāra vienvietīgo laulības gultu!

Uz epastu

Pievieno savu Tostu!!!Iepriekšējie 1 2 3 4 5 6 Nākamie