Tosti
Mēdz teikt: nav jābrīnās, ja šķiras, bet ir jābrīnās, ja mūžam nešķiras. Vēlu jums nodzīvot tā, lai ļaudis brīnītos!

Uz epastu

Gudrajam jautāja: - Kā saglabāt labas attiecības starp vīru un sievu? - Vīram nav jāklausās, ko runā sieva, un sievai nav jāskatās, ko dara vīrs! Pacelsim glāzes par jaunlaulāto saskaņu!

Uz epastu

Mēdz teikt, ka sievietei mīlestība ir visa dzīve. Vīrietim mīlestība - dzīves epizode. Pacelsim glāzes par tādu epizodi, kas turpinās visu dzīvi!

Uz epastu

Līdz kāzām vīrietis runā, bet sieviete klausās. Pēc kāzām sieviete runā, bet vīrietis klausās. Pēc pāris gadiem runā gan sieviete, gan vīrietis, bet klausās kaimiņi... Pacelsim glāzes par labiem kaimiņiem!

Uz epastu

Pastāv uzskats, ka vispirms jāapgūst teorija, tad var ķerties pie prakses. Mīlestībā ir otrādi: par teorētiķi kļūst tad, kad prakse jau beigusies. Pacelsim glāzes par teorijas un prakses vienotību!

Uz epastu

Pirms kāzām Maijas mamma Maijai pasniedza dāvanu kasti: - Kāzu naktī uzvelc to, kas kastē, un vīrs tevi mīlēs visu mūžu! - Pienāca jaunā pāra kāzu nakts. Jaunā sieva nepacietīgi atvēra kasti, un … tā bija tukša. Pacelsim glāzes lai Maija izrādītos paklausīga sieva!

Uz epastu

Es aicinu pacelt glāzes, lai jaunlaulātajiem dzīvē viss būtu melns! Lai jaunais vīrs staigā melnā uzvalkā un ar melnu diplomātu, lai smēķē melno Winston, lai jaunā sieviņa brauc melnā Jaguārā, lai abi atpūšas pie Melnās jūras, ēd melnos ikrus un dzer melnu kafiju ar melno balzamu!

Uz epastu

Vai tu, mīļā, gribi laimi,
Vai to laimes kalēju?
Atbildi, tad teikšu tostu -
Es jau šņabi salēju!

Uz epastu

Tāda laima jaunie ļaudis
Dievs jums uzdevumu spraudis-
Mīlēt, cienīt, godā turēt,
Otram sevi uzupurēt.
Salds bij auglis - pasen plūkts,
Pamēģiniet vai nav rūgts!
Rūgts! Rūgts! Rūgts!

Uz epastu

Mēs esam savākušies, lai iedzertu! Tad iedzersim par to,ka esam savākušies!

Uz epastu

Pievieno savu Tostu!!!Iepriekšējie 1 2 3 4 5 6 Nākamie