Dzīve ir skaistums

Dzīve ir skaistums, apbrīno to….
Dzīve ir svētlaime, baudi to…
Dzīve ir sapnis… vērs to par īstenību…
Dzīve ir izaicinājums, stājies tam pretī…
Dzīve ir pienākums, pildi to…
Dzīve ir spēle, spēlē to…
Dzīve ir vērtība, saudzē to…
Dzīve ir bagātība, taupi to…
Dzīve ir mīlestība, baudi to.

šodien ir tava diena

Dārgā [vārds], šodien ir tava diena, kad var ieklausīties tavā skaistajā vārdā – diena, kad mēs atzīmējam tavu vārdu, tavu personību un visu to skaisto, ko tu nes mūsu dzīvēs. Es vēlos izteikt pateicību par to, cik īpaša tu esi – ar savu dzīvesprieku, radošumu un mīlestību, ko tu atnes savā apkārtnē. Lai šodien un vienmēr tev apkārt ir cilvēki, kas tevi novērtē un mīl, un lai katrs mirklis šajā dienā rada tikpat daudz prieka un laimes, cik daudz tu radīji citiem savā dzīvē.

Tavs vārds ir kā saulespuķe

Tavs vārds ir kā saulespuķe,
Kā ābols zarā, kas mirdz!
Tavs vārds ir kā astere koša
Pie rudens vējainās sirds!
Ar vārdu šūpulī, kas likts,
Mums lemts ir mūžu nostaigāt.
Par viņu nebūs jādzird slikts,
Ja pratīsim ap sevi krāt
Mēs mīlestības siltos starus;
Un darbu krietni padarīt;
Tad mūsu vārds kā ozols zaros
Sev vienmēr varēs sauli vīt!

Dārgā

Sveicienus nosūtu tev šajā skaistajā dienā, kad mēs atzīmējam tavu vārda dienu! Lai šī diena tev piepildās ar prieku, smieklu un vislabākajiem pārsteigumiem. Tu esi īpaša un neaizstājama daļa no manas dzīves, un es nevaru iedomāties savu ikdienu bez tevis. Tavs smaids un pozitīvā enerģija vienmēr padara manu dienu spilgtāku.

Es vēlos tev novēlēt visu labāko šajā īpašajā dienā un turpmākajās nedēļās, mēnešos un gados. Esam kopā piedzīvojuši tik daudz brīnišķīgu mirkļu, un es nevaru sagaidīt, lai dalītos ar vēl vairāk īpašiem brīžiem nākotnē.

Ar visu sirdi sveicu tevi, mīļā

Ar visu sirdi sveicu tevi, mīļā [vārds]! Lai šajā īpašajā dienā tavā dzīvē spīd saule, laime un mīlestība tikpat spoži kā tavas acis! Tev pieder tik daudz skaistu brīžu, un es esmu pateicīgs(-a) par iespēju būt daļa no tām. Priecājos, ka esmu tev blakus, lai svinētu šo dienu, un nevaru sagaidīt, lai redzētu, kā tu turpini rast sev prieku un veiksmi. Apsveicu vārda dienā